■    Vítejte na mých webových stránkách, kde vám nabízím své služby a nejčastěji žádané relaxační a regenerační masáže.

Jako novinku pro rok 2020 jsem pro vás připravila hloubkovou masáž břicha, která zlepšuje funkci břišních orgánů a tím také i vitalitu. Přijďte si vyzkoušet tuto unikátní masážní techniku, která byla vypracována ruskými lékaři.

    ■    Kromě již oblíbených dárkových poukazů vám mohu letos nabídnout také rodinnou kartu zdraví, kterou mohou využívat všichni členové vaší rodiny a která vás bude motivovat k pravidelné docházce na masáže během celého roku.

    ■    V rámci rekondičních služeb využívám svých dlouholetých zkušeností práce fyzioterapeuta, které stále prohlubuji účastí na aktuálních kurzech

a seminářích. Více než 10 let se věnuji také SM systému Dr. Smíška - systematické péči o páteř a pohybový aparát pro dospělé i děti od 6ti let.

   ■   Při první návštěvě spolu vyplníme dotazník, týkající se vašeho zdravotního stavu, proto vezměte s sebou i aktuální kopie lékařských zpráv, ev. výsledky RTG, CT nebo MR. Vždy preferuji individuální přístup a také masážní techniky kombinuji dle vašich potřeb a požadavků, nabídnu vám i všeobecné pokyny a informace o masážích.

    ■    Mým přáním je, abyste odcházeli spokojeni, v lepší psychické i fyzické kondici, anebo s doporučením či radou v případě zdravotních potíží.

Těším se na osobní setkání a stávajícím klientům děkuji za důvěru.

Anna Gřundělová, fyzioterapeut